производ

категории

во врска со

компанијата

Xinxiang Jinglong композитни материјали копродукции, Ltd е основана во 1995 година, е компанија посветена на R & D, дизајн и обработка на FRP pultrusion калапи, лиен умира и pultruded профили. На компанијата зафаќа површина од над 5.000 квадратни метри, и има повеќе од 30 комплети на разни машински алати, големи ЦПУ обработка центри, висока прецизност брусилки, итн, како и совршена мерна опрема. Тоа е високо-технолошки заштита на животната средина претпријатие од областа на R & D, производство, продажба и сервис на FRP.

Прочитај повеќе
Види се

зошто

изберете нас
најновите

Вести

WhatsApp Онлајн Chat!