produkt

Kategoritë

për

kompani

Xinxiang Jinglong Composite Materials Co, Ltd, u themelua në vitin 1995. Kjo është një kompani e dedikuar për R & D, projektimin dhe përpunimin e FRP bukur Pultrusion, vdes formohem dhe profilet pultruded. Kompania mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrore dhe ka më shumë se 30 grupe të mjeteve të ndryshme të makinës, në shkallë të gjerë qendrat e përpunimit CNC, makina bluarje lartë saktësi, etj, si dhe pajisjet e përsosur testimit. Kjo është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë për mbrojtjen e mjedisit të specializuar në R & D, prodhimit, shitjes dhe shërbimit të FRP.

Lexo më shumë
Shiko te gjitha

pse

na zgjidhni
të fundit

Lajme

WhatsApp Online Chat!